Hakkımızda

Oden Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Oden Giyim 100 Çalışanı, 3000 m² üretim alanı, güncel teknolojinin sağladığı koşullarda 25 yıllık sektörel tecrübesiyle, üst düzey markalar için üretim yapmaktadır. Türkiye'de İngiltere ve AB ülkelerinin önde gelen Tekstil Markaları için Uluslararası Denetim programları çerçevesinde üretim yapan Tekstil firmasıdır.

Oden Giyim, yer aldığı tekstil sektöründeki müşterilerinin yüksek kalite beklentisini iş yapma sürecinin bütününde gerçek hale dönüştürmeyi başarmış 25 yıllık bir deneyi ile markalaşmış bir firmadır.

Oden Giyim’ in Avrupa standartlarında üretimi, müşterilerini de kapsayan dinamik bir süreçtir. Bu yaratıcı süreç neticesinde üretici - aracı - müşteri ilişkileri ile yirmi birinci yüzyıla yaraşır profesyonellikteki üretim yapmaktadır.

Oden Giyim’ in üretim sürecindeki bu yaklaşımı, siparişin alınmasından yüklemenin yapılmasına kadar standartlara uymaktadır.

Oden Giyim‘ in tekstil sektöründeki alışılagelen iş yapma anlayışlarından çok tekstil sektörünün uluslararası deneyimleri ve trendleri esas alır.

Oden Giyim’ i alanında 1. Sınıf firma haline getiren anlayış, onun bu global kriterleri tavizsiz biçimde üretim sürecinde uyguluyor olmasından kaynaklanmaktadır.


WhatsApp
Hemen Ara